Переклад і нативізація меню для Красиво Есть

pol1

Про проект

Мережа вишуканих кафе, де подають здорові, смачні і правильні страви в Києві і Харкові. У кафе пропонують красиву їжу, привабливо оформлену і наповнену чудовим смаком: для кожного блюда вказано калорійність, тому свій раціон легко збалансувати.

«Красиво Есть» – дружній щодо навколишнього середовища і соціально відповідальний бізнес, де все робочі процеси проходять із турботою про навколишній світ, де свята відзначаються нестандартно – через участь у громадських заходах і благодійність.

Для «Красиво Есть» дуже важливо бути піонерами нових смаків для гостей, щодня пригощати їх здоровою їжею та відмінною кавою. «Красиво Есть» – не просто кав’ярня, а місце, де господарі, гості та співробітники поділяють однакові цінності.

 

Завдання

«Красиво Есть» доручили бюро перекладів Agenda Translations підготувати меню із принадною презентацією англійською мовою, нативізоване у американському стилі / 1105 слів. Фірмовий стиль мережі кафе представлено в американському антуражі, і цього потрібно було дотримуватись під час перекладу.

Результати

Спочатку було проведено переговори з клієнтом і погоджено комплекс послуг та дедлайни.
Потім необхідну роботу було розподілено між двома перекладачами, редактором і коректором. Щоб переконатися в точності термінології, ми використовували професійний глосарій кулінарних термінів.
Як постачальник вузькоспеціалізованих мовних послуг, Agenda Translations, обрали для виконання цієї роботи групу професійних нішевих перекладачів.

Відгук

Елена Міргородська
власниця мережі

Вам потрібні послуги професійних перекладачів? Давайте обговоримо завдання

    ОТРИМАТИ БЕЗКОШТОВНУ ОЦІНКУ ПРОЕКТУ